Як правильно робити сибірську чистку

Для сибірської чистки зазвичай використовують Масло кедрова з живицею концентрацією 12.5% (далі терпентиновий бальзам) – основа процедури для очищення організму. Процедура триває 79 днів.

Ви повинні чітко для себе розуміти, навіщо і для чого Ви це робите! Наш магазин не несе відповідальності за Ваші дії та не є лікувальним закладом, всі товари представлені виключно для ознайомлення та профілактики! Приймаючи нашу продукцію, проконсультуйтесь із лікарем! Помнете, що самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!

«Сибірське чищення» включає процес очищення та оздоровлення на клітинному рівні, у людини починає повністю відновлюватися хромосомний ряд! Такий глибокий вплив дуже рідко досягається за допомогою складних спеціальних гомеопатичних систем лікування.

Дія сибірського чищення на організм

Коли ви починаєте пити терпентин, у вас підвищується імунітет, тому що живиця – це найпотужніший антисептик. У крові збільшується вміст фагоцитів, які знищують віруси, паразитів та сторонні патогенні тіла. В результаті вивільняється той енергетичний потенціал, який раніше забезпечував життя цих бактерій та паразитів. Всі залози та органи нашого організму починають працювати інтенсивніше та ефективніше.

Далі починається регенерація клітин всіх тканин організму, тобто очищення від усього старого (шлаків), якого клітини не могли позбутися раніше. У цей момент можливе загострення якоїсь «старої» внутрішньої хвороби! Тому тут треба відчути самому: якщо ставати дуже погано, потрібно чистку припинити і через пару місяців почати заново. Вдруге чищення проходить набагато легше.

За час очищення відбувається очищення печінки, кровоносних судин, які стають більш еластичними, за рахунок чого у багатьох відновлюється саморегуляція артеріального тиску. Виліковуються холецистити, коліти, ентероколіти, гепатити, гастрити та виразки шлунка та кишечника, відновлюється мікрофлора кишечника, відбувається регуляція обміну речовин. Підвищується загальний тонус та збільшується енергетика людини.

Єдина умова для ефективності «сибірської чистки»: необхідно вживати більше свіжої рослинної їжі та знизити, а краще взагалі виключити вживання тварини убієнної їжі. Дуже корисно проводити активне очищення тіла зі шротом кедрового горіха! Клітини, викидаючи шлаки, повинні отримувати здоровий і чистий матеріал для свого відновлення і нового будівництва. І потім, заради повного оздоровлення організму, ви цілком можете потерпіти 2,5 місяці, уникаючи вживання м’яса та риби. Все залежить від того, наскільки щиро ви любите себе, щоб дозволити своєму організму продовжувати мучитися.

Що потрібно для сибірського чищення?

Для проведення “сибірської чистки” знадобляться:

Інсуліновий шприц на 40 одиниць (без голки).
Кедрова олія з живицею концентрацією 12,5%.

Приймати масло з живицею потрібно натще за 30 хвилин до їди. Якщо Ви важко переносите гіркий смак бальзаму, його можна запивати водою.

Скільки потрібно препарату для сибірського чищення?

Кількість Кедрова олія з живицею концентрацією 12,5%, яка знадобиться Вам для проходження сибірської чистки, визначається вагою вашого тіла.

До 80 кг – 200 мл.
Від 80 до 100 кг – 400 мл.
Понад 100 кг – 600 мл.

Розрахунок приросту бальзаму

Весь курс сибірського чищення триває 79 днів. У цьому денна доза бальзаму у першій половині курсу збільшується, тоді як у другій половині курсу зменшується.

Перед початком сибірської чистки важливо визначити свій індивідуальний приріст бальзаму. Приріст – це кількість бальзаму, на яку збільшуватиметься (у першій половині) або зменшуватиметься (у другій половині) добова доза бальзаму.

Приріст терпентинового бальзаму виражається в одиницях інсулінового шприца і визначається за вагою тіла:

До 80 кг – 5 одиниць.
Від 80 до 100 кг – 10 одиниць.
Понад 100 кг – 15 одиниць.

Наприклад:

Вага тіла становить 73 кг.
Отже, приріст для Вас становить 5 одиниць інсулінового шприца.
Сибірське чищення для Вас почнеться з 5 одиниць терпентинового бальзаму.
Починаючи з 2-го до 40-го дня чищення Ваша денна доза терпентинового бальзаму збільшується на 5 одиниць.
Починаючи з 41-го дня, Ваша денна доза бальзаму зменшується на 5 одиниць.

Виходить таке:

У перший день сибірського чищення Ви приймаєте 5 одиниць терпентинового бальзаму.
На другий день чищення Ви приймаєте на 5 одиниць бальзаму більше, ніж у попередній день, тобто 5 + 5 = 10 одиниць.
На третій день чищення добова доза становитиме 10 + 5 = 15 одиниць бальзаму.
Так Ви приймаєте терпентиновий бальзам, збільшуючи дозу щодня на 5 одиниць.
На сороковий день Ви дійдете до 200 одиниць (5 мл) бальзаму.
Починаючи з сорок першого дня, Ви знижуєте денну дозу бальзаму по 5 одиниць на день.
В останній, сімдесят дев’ятий день сибірської чистки Ваша денна доза бальзаму складе 5 одиниць.

Розрахунок дози кедрової олії з живицею

Якщо Ви заплуталися і забули, скільки терпентинового бальзаму Вам потрібно прийняти “сьогодні”, тоді можете скористатися наступною формулою:

Перша половина

Якщо Ви знаходитесь у першій половині сибірської чистки (з 1-го по 40-й день), то денна доза бальзаму визначається, як добуток порядкового номера дня на приріст.

Наприклад:

Ваш приріст складає 5 одиниць бальзаму.
Ви знаходитесь на 18-му дні сибірського чищення.
Вам потрібно прийняти терпентиновий бальзам у кількості 18*5=90 одиниць.

Друга половина

Якщо Ви знаходитесь у другій половині сибірської чистки (від 41-го дня), тоді денна доза бальзаму визначається, як добуток приросту на кількість днів чистки, що залишилися. У свою чергу, кількість днів, що залишилися, визначається, як результат віднімання порядкового номера дня чищення з вісімдесяти.

Наприклад:

Ваш приріст складає 5 одиниць бальзаму.
Ви знаходитесь на 58-му дні чищення.
Ваша денна доза терпентинового бальзаму становить (80 – 58) * 5 = 22 * 5 = 110 одиниць.

Важливо при сибірському чищенні

Зверніть увагу на такі особливості:

Для сибірського чищення використовується терпентиновий бальзам із вмістом живиці 10% або класичне чищення із вмістом живиці 12,5%.
Курс сибірського чищення триває 79 днів.
Дозування бальзаму в ході сибірської чистки збільшується з 1 до 40 день, а потім зменшується з 41 по 79 день.
Дозування терпентинового бальзаму визначається залежно від ваги тіла людини, яка проходить сибірське чищення.
Для точного дозування терпентинового бальзаму рекомендується використовувати інсуліновий шприц (без голки).
40 одиниць інсулінового шприца відповідають 1 мл терпентинового бальзаму.

Сподіваємося, що за допомогою наших рекомендацій Ви отримаєте найбільшу користь від проведення сибірки.

Дозування кедрової олії з живицею при сибірському чищенні для людей з вагою тіла до 80 кг (в одиницях інсулінового шприца)