Шановні відвідувачі, у нашому магазині представлені товари виключно для ознайомлення з продукцією різних виробників, ми не є лікувальним ресурсом та рекомендуємо консультуватися з лікарем. Самолікування може зашкодити Вашому здоров’ю!

Поширені запитання

Які протипоказання?

Застосування кожної олії це індивідуальний процесс, тому дуже багато жалежить від її виду та персональної нестерпності. 

Як застосовувати? Які дози?

Стандартне використання – це чайна ложка перед їжею на голодний шлунок, зранку та ввечері. Більшість олій можно використовувати, як заправку їжі (салати, каші, супи, тощо). Також багато олій можно використовувати як косметичні та масажні препарати. Якщо ви хочете надати своєму ослабленому імунітету дорогоцінну допомогу, то використовуйте олії систематично у свому побуті.

Що таке сиродавенна олія?

Це продукт, який отримуємо в процесі фізичного тиску дерева за допомогою гідравлічного пресу на свіжу, необроблену сировину при кімнатній температурі. Таким чином отримуємо якісну, смачну та корисну олію.

Що входить до складу?

Це 100% олія без будь-яких домішок, консервантів тощо.

Досвід застосування

Вивчивши соціальні опитування про вживання сиродавлених олій, можна зрозуміти, що більшість людей не стикалися з давно забутим способом виготовлення олій, а ті, хто пізнав їх справжню силу, не розуміють тих людей, які йдуть в аптеку чи супермаркет та купують олію яка не приносить користь організму, а в деяких випадках, навіть шкідлива! Так само вони відзначають, що вони насправді здатні впоратися з різними проблемами, що виникають з людським організмом. Але є й скептичні висловлювання людей, їх дуже мало, але це ж їхнє рішення, правда? Наша спр