Народна медицина та косметологія активно використовують масло ялиці у своїх рецептах

Нижче можна побачити поширені способи ефективного застосування олії ялиці при вирішенні певних проблем зі здоров’ям

  • Цей інгредієнт часто можна побачити в рецептах сумішей для компресів, які допомагають позбавитися наривів, а також виступають ліками проти грибка стоп і нігтів. Щоб вирішити перелічені проблеми, необхідно змішати в рівних пропорціях олію ялиці з оливковою олією або олією абрикосових кісточок. Компрес використовується 2-3 рази на день та прикладається на 20-30 хвилин протягом кожного сеансу лікування.

  • При застуді та грипі 2-3 рази на день протирають ялицевою олією долоні, стопи та грудну клітку. При артриті та невралгії масло ялиці також втирають у хворі місця, використовуючи 5-7 крапель ліків.

  • При застудних захворюваннях лікарі часто рекомендують інгаляції. Ефективність цієї процедури можна підвищити, якщо в гарячу воду додати 2-3 краплі олії ялиці і дихати цими парами протягом 7-10 хвилин.

  • У житті сучасної людини практично завжди можна спостерігати велику кількість стресових ситуацій. Ефективним і доступним практично кожному засобом для заспокоєння і розслаблення виступають ванни, що регенерують, – для цієї процедури необхідно столову ложку емульгатора і 7-10 крапель масла ялиці змішати з водою і вилити в теплу ванну. Оптимальна тривалість прийому ванни становить 15-20 хвилин.

  • Під час масажів також рекомендують додавати до базової олії для процедури 5-7 крапель олії ялиці на одну столову ложку основного інгредієнта.

  • Щоб зробити шкіру більш еластичною і позбутися мімічних зморшок, можна збільшити ефективність крему або лосьйону, що регулярно використовується. Для цього до нього необхідно додати 3-5 крапель олії ялиці і ретельно перемішати з основним складом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *